Mateusz Bartosz

Analityk i programista z wieloletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej.
Specjalista w zakresie baz danych, analizy oraz prawa - szczególnie w części dotyczącej dochodzenia roszczeń, postępowania cywilnego oraz egzekucji komorniczych. Na obecną chwilę zatrudniony zarówno w spółce windykacyjnej EOS KSI Polska jak i podległej kancelarii EOS&Witoń.

Swoje analizy i projekty raportowe opiera o bogate doświadczenie branżowe, budowane wieloletnią pracą w spółce zajmującej się obrotem wierzytelnościami. Na obecną chwilę współtworzy know-how kancelarii, której towarzyszy od samego jej powstania.
Jego błyskotliwe pomysły bazujące na logicznym myśleniu z dozą optymistycznego nastawienia, pozwalają przekraczać bariery ograniczające typowych analityków. Wszechstronnie uzdolniony programista, znajdujący rozwiązania tam, gdzie inni nie widzą nawet problemów oraz dostrzegający zagrożenia tam, gdzie inni planują już podejmowanie działań.
Prowadził już projekty w zakresie data miningu, wycen pakietów wierzytelności, budowy wewnętrznych systemów raportowych (w tym także dla kancelarii prawnej) oraz customizacji zestawień i analiz do wymagań klientów. Także trener w zakresie pakietów biurowych i rozwiązań ułatwiających życie użytkownikom. Jego szkolenia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród uczestników.

Na co dzień Kierownik Zespołu Analiz w EOS KSI Polska sp. z o.o. oraz w EOS&Witoń Kancelaria Prawna sp. K.
Po pracy perkusista i fotograf amator, maniak nowych technologii i wierny fan BlackBerry otrzymujący i odczytujący każdego maila błyskawicznie - nawet po godzinach pracy. Ponadto zapalony podróżnik, który uwielbia spędzać długie godziny na lotnisku i w samolocie.

Ukończone kursy i szkolenia:

Zaawansowane techniki windykacji
Aspekty prawne w windykacji
Upadłość konsumencka
Kreowanie wizerunku firmy
Budowanie zespołu
SQL w MS SQL Server
SQL dla analityków danych (bazy Oracle)
Programowanie w PL/SQL
XML w Oracle
Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu